Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bejscach


Idź do treści

Uczniowie w poszczególnych klasach


Rok szkolny 2017/2018





1. Chrostowski Adam
2. Czesak Dominika
3. Durek Jakub
4. Głowacz Amelia
5. Indelak Maciej
6. Karbowniak Mikołaj
7. Kurek Bartosz
8. Marzec Jan
9. Mucha Kamila
10. Paś Gabriela
11. Skotarczyk Dawid
12. Skotarczyk Dominik
13. Skowron Marcel
14. Stańczak Alicja
15. Szota Amelia
16. Wielgus Klaudia
17. Wójcik Amelia
18. Wojsa Miarka Natalia
19. Zawrzykraj Maja





1. Aab Amanda
2. Cieślik Jakub
3. Klamka Kacper
4. Łanucha Konrad
5. Marzec Kamil
6. Niedziela Oliwia
7. Och Amelia
8. Pogoda Julia
9. Prykan Igor
10. Rusek Jakub
11. Rydzewska Emilia
12. Rzepa Amelia
13. Terpiński Bartosz
14. Witkowska Anna
15. Wójcik Krzysztof
16. Zientara Kacper







1. Badoń Krystian
2. Fular Nadia
3. Hejmej Zuzanna
4. Kaczmarczyk Maja
5. Kurek Dawid
6. Nowak Tomasz
7. Nowakowski Michał
8. Sowa Oliwia
9. Śmitkowski Tomasz
10. Wróbel Maja




"a"

1. Baran Bartosz
2. Baran Nikola
3. Bartosik Bartosz
4. Chrostowska Milena
5. Czajka Gabriela
6. Dragan Weronika
7. Dziula Aleksandra
8. Kawecki Bartosz
9. Książkiewicz Maja
10. Paś Anna
11. Rusek Justyna
12. Rydzewska Martyna
13. Sasak Natalia
14. Sowa Marcin
15. Styczeń Julia
16. Wójcik Bartosz



"b"

1. Anielska Wiktoria
2. Cieloch Nikola
3. Drewno Julia
4. Głowacz Aleksandra
5. Górak Michał
6. Grudzień Szymon
7. Łanucha Miłosz
8. Klimczyk Wiktoria
9. Niedźwiedź Błażej
10. Nowakowski Mateusz
11. Szota Karolina
12. Szota Paulina
13. Śmitkowska Edyta
14. Wiśniewska Maja
15. Zuwała Julia







1. Aab Dawid
2. Adamus Klaudia
3. Dąbrowski Dawid
4. Doroba Aleksandra
5. Durek Natalia
6. Gondzik Paweł
7. Grzywna Jakub
8. Kawecki Jakub
9. Klęk-Zielińska Nikola
10. Kociński Mikołaj
11. Kozanecki Bartosz
12. Kurek Kacper
13. Kurek Oliwia
14. Łakomy Filip
15. Malec Anna
16. Molo Magdalena
17. Sowa Oliwia
18. Tomczyk Agnieszka
19. Walczak Magdalena
20. Walczak Wojciech
21. Zawrzykraj Aleksandra






1. Anielska Daria
2. Banaś Nicole
3. Bysińska Weronika
4. Jakusik Nikola
5. Jakusik Sandra
6. Klamka Natalia
7. Klęk-Zieliński Bartłomiej
8. Kurek Julia
9. Marzec Claudia
10. Marzec Jakub
11. Prykan Bartłomiej
12. Rusiecka Wiktoria
13. Rydzewski Wojciech
14. Turek Julia
15. Witkowska Alicja
16. Zuwała Natalia







1. Adamus Jakub
2. Baran Patrycja
3. Baran Patryk
4. Głowacz Katarzyna
5. Górak Mikołaj
6. Guca Adam
7. Kasza Patryk
8. Klimczyk Anna
9. Kocińska Oliwia
10. Konopka Kesja
11. Makuła Konrad
12. Marzec Klaudia
13. Paś Bartłomiej
14. Paś Piotr
15. Piłat Bartłomiej
16. Pitek Piotr
17. Rzepa Dawid
18. Skotarczyk Paweł
19. Szarawarska Maria
20. Trzaska Natalia





1. Doumbia Nowak Joanna
2. Drewno Oliwia
3. Drewno Weronika
4. Iwańska Julia
5. Klęk Zielińska Natalia
6. Klimczyk Julia
7. Mucha Przemysław
8. Niedźwiedź Patrycja
9. Pszczoła Wojciech
10. Rydzewska Izabela
11. Sowa Angelika
12. Stojak Bartosz
13. Trzaska Dominik
14. Witkowska Aleksandra
15. Wójcik Natalia
16. Żydowska Katarzyna






Powrót do treści | Wróć do menu głównego