Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bejscach


Idź do treści

Uczniowie w poszczególnych klasach


Rok szkolny 2017/2018





1. Chrostowski Adam
2. Czesak Dominika
3. Durek Jakub
4. Głowacz Amelia
5. Indelak Maciej
6. Karbowniak Mikołaj
7. Kurek Bartosz
8. Marzec Jan
9. Mucha Kamila
10. Paś Gabriela
11. Skotarczyk Dawid
12. Skotarczyk Dominik
13. Skowron Marcel
14. Stańczak Alicja
15. Szota Amelia
16. Wielgus Klaudia
17. Wójcik Amelia
18. Wojsa Miarka Natalia
19. Zawrzykraj Maja





1. Aab Amanda
2. Cieślik Jakub
3. Klamka Kacper
4. Łanucha Konrad
5. Marzec Kamil
6. Niedziela Oliwia
7. Och Amelia
8. Pogoda Julia
9. Prykan Igor
10. Rusek Jakub
11. Rydzewska Emilia
12. Rzepa Amelia
13. Terpiński Bartosz
14. Witkowska Anna
15. Wójcik Krzysztof
16. Zientara Kacper







1. Badoń Krystian
2. Fular Nadia
3. Hejmej Zuzanna
4. Kaczmarczyk Maja
5. Kurek Dawid
6. Nowak Tomasz
7. Nowakowski Michał
8. Sowa Oliwia
9. Śmitkowski Tomasz
10. Wróbel Maja




"a"

1. Baran Bartosz
2. Baran Nikola
3. Bartosik Bartosz
4. Chrostowska Milena
5. Czajka Gabriela
6. Dragan Weronika
7. Dziula Aleksandra
8. Kawecki Bartosz
9. Książkiewicz Maja
10. Paś Anna
11. Rusek Justyna
12. Rydzewska Martyna
13. Sasak Natalia
14. Sowa Marcin
15. Styczeń Julia
16. Wójcik Bartosz



"b"

1. Anielska Wiktoria
2. Cieloch Nikola
3. Drewno Julia
4. Głowacz Aleksandra
5. Górak Michał
6. Grudzień Szymon
7. Łanucha Miłosz
8. Niedźwiedź Błażej
9. Nowakowski Mateusz
10. Szota Karolina
11. Szota Paulina
12. Śmitkowska Edyta
13. Wiśniewska Maja
14. Zuwała Julia







1. Aab Dawid
2. Adamus Klaudia
3. Dąbrowski Dawid
4. Doroba Aleksandra
5. Durek Natalia
6. Gondzik Paweł
7. Grzywna Jakub
8. Kawecki Jakub
9. Klęk-Zielińska Nikola
10. Kociński Mikołaj
11. Kozanecki Bartosz
12. Kurek Kacper
13. Kurek Oliwia
14. Łakomy Filip
15. Malec Anna
16. Sowa Oliwia
17. Tomczyk Agnieszka
18. Walczak Magdalena
19. Walczak Wojciech
20. Zawrzykraj Aleksandra






1. Anielska Daria
2. Banaś Nicole
3. Bysińska Weronika
4. Jakusik Nikola
5. Jakusik Sandra
6. Klamka Natalia
7. Klęk-Zieliński Bartłomiej
8. Kurek Julia
9. Marzec Claudia
10. Marzec Jakub
11. Prykan Bartłomiej
12. Rusiecka Wiktoria
13. Rydzewski Wojciech
14. Turek Julia
15. Witkowska Alicja
16. Zuwała Natalia







1. Adamus Jakub
2. Baran Patrycja
3. Baran Patryk
4. Głowacz Katarzyna
5. Górak Mikołaj
6. Guca Adam
7. Kasza Patryk
8. Kocińska Oliwia
9. Konopka Kesja
10. Makuła Konrad
11. Marzec Klaudia
12. Paś Bartłomiej
13. Paś Piotr
14. Piłat Bartłomiej
15. Pitek Piotr
16. Rzepa Dawid
17. Skotarczyk Paweł
18. Szarawarska Maria
19. Trzaska Natalia





1. Doumbia Nowak Joanna
2. Drewno Oliwia
3. Drewno Weronika
4. Iwańska Julia
5. Klęk Zielińska Natalia
6. Klimczyk Julia
7. Mucha Przemysław
8. Niedźwiedź Patrycja
9. Pszczoła Wojciech
10. Rydzewska Izabela
11. Sowa Angelika
12. Stojak Bartosz
13. Trzaska Dominik
14. Witkowska Aleksandra
15. Wójcik Natalia
16. Żydowska Katarzyna






Powrót do treści | Wróć do menu głównego