Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bejscach


Idź do treści

Zdalne nauczanieINFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KL. VIIIZMIANA PLANU LEKCJI

Od 15.04.2020. obowiązuje nowy plan zdalnego nauczania.SZKOŁA PROWADZI ZDALNE NAUCZANIE


Dla każdej klasy został założony adres gmail umożliwiający kontakt mailowy, a przede wszystkim w tym wypadku do obsługi dokumentów i innych plików w chmurze.
Dla uczniów każdej klasy zamieszczane są informacje od nauczycieli z poleceniami do wykonania. Uczniowie w razie potrzeby gromadzą wykonane prace w imiennych folderach. Wychowawcy kontaktują się również telefonicznie z uczniami lub ich rodzicami.

Na stronie OKE Łódź www.oke.lodz.pl w aktualnościach znajdują się materiały - ćwiczenia do egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie wszystkich klas mogą również korzystać z platformy www.epodreczniki.pl.
Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z platformy LERNI - jest to platforma służąca do nauki języków obcych, gdzie można wykonywać ćwiczenia powtórzeniowe na różnych poziomach przez zabawę.Pracujemy zgodnie z ustalonym planem lekcji:
PLAN LEKCJI NA CZAS ZDALNEGO NAUCZANIA

Do Świąt Wielkanocnych materiały będą przesyłane na dotychczasowych warunkach. Jeżeli nia wrócimy do szkoły, jest przygotowana platforma, z której będziemy korzystać w późniejszym czasie.
Wychowawcy wkrótce roześlą do rodziców uczniów sms-y z mail-ami i kodami dostępu do tej platformy, aby uczniowie mogli korzystać i ćwiczyć. Instrukcja będzie również zamieszczona na Dysku Google każdej klasy.


INSTRUKCJA DLA UCZNIA I RODZICA


Realizujemy zdalne nauczanie zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. i prosimy rodziców, aby kontrolowali by uczniowie pracowali zgodnie z poleceniami nauczycieli.Powrót do treści | Wróć do menu głównego